T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / GÜZELBAHÇE - Cengiz Topel Anadolu Lisesi

Haberler

Haz

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI TAMAMLAYANM TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE İYİ TATİLLER

May

İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU ''ÇALIKUŞU'' İSİMLİ DERGİDE; OKULUMUZ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNCE HAZIRLANAN YEŞİLİN BÜYÜSÜ İSİMLİ RESİM SERGİMİZE YER VERİLMİŞTİR.

EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZİ BU VESİLE İLE BİR KEZ DAHA KUTLARIZ.

Mrt

OKULUMUZ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLERİ SAYIN NİLÜFER PUTE VE SAYIN YEŞİM GÜLSEVEN ÖNCÜLÜĞÜNDE OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN YAPILAN VE DOĞAYI, YEŞİLİ, ORMANI MERKEZE ALAN; GEÇTİĞİMİZ AYLARDA YAŞADIĞIMIZ ÜZÜCÜ ORMAN YANGINLRINA DİKKAT ÇEKEN YEŞİLİN BÜYÜSÜ RESİM SERGİMİZ AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE AÇILMIŞTIR. 1 NİSANA KADAR ZİYARRET EDİLEBİLECEKTİR.

Mrt

Okulumuz 9. sınıf öğrencilerinin hazırladığı ''Yangın Sensörü ve Buzdolabı Klima'' isimli iki projelerimiz ön değerlendirme aşamasını geçmiştir. 

Yangın Sensörü projesinde çalışan Umay IŞILDAKOĞLU, Ela ÖZPELİT ve Buzdolabı Klima projesinde çalışan Yunus Emre KEPENEK isimli öğrencilerimizi tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyoruz. 

 

Mrt

OKULUMUZ CENGİZ TOPEL ANADOLU LİSESİNİN ÖNCÜLÜĞÜNDE GÜZELBAHÇE KAYMAKAMLIĞI VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN HİMAYESİNDE GÜZELBAHÇE KARİYER GÜNLERİNİN İLKİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

Ağu

Pandemi sürecinde dahi Cengiz Topel Ailesi öğrencileriyle beraber iş birliği içerisinde çalışmaya devam etti ve okulumuz Kalite Etiketi almaya hak kazandı.Okul olarak bize bu gururu yaşatmış olan değerli Matematik öğretmenimiz Bahar KARAKAYA ve değerli öğrencilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.