T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / GÜZELBAHÇE - Cengiz Topel Anadolu Lisesi

Duyurular

Ağu

T.C.

İZMİR VALİLİĞİ CENGİZ TOPEL ANADOLU LİSESİ

2019-2020 EYLÜL DÖNEMİ SORUMLULUK SINAV TARİHLERİ

SIRA NO

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

DERSİN ADI

SINAV ŞEKLİ

SINAVIN YERİ

1

10.09.2019

13:10

DİL ANLATIM (9)

YAZILI

 

13:50

İKİNCİ YABANCI DİL(9)

YAZILI

 

2

11.09.2019

13:10

DİL ANLATIM (10)

YAZILI

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI(11)

YAZILI

 

13:50

İKİNCİ YABANCI DİL(9)

SÖZLÜ

 

3

12.09.2019

13:10

DİL ANLATIM (11)

YAZILI

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI(10)

YAZILI

 

13:50

İKİNCİ YABANCI DİL(10)

YAZILI

 

4

13.09.2019

13:10

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI(12)

YAZILI

 

13:50

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI(9)

YAZILI

 

13:50

İKİNCİ YABANCI DİL(10)

SÖZLÜ

 

Haz

Nis

 

2018-2019EĞİTİM ÖĞRETİM YILI CENGİZ TOPEL ANADOLU LİSESİ

              2.DÖNEM 2. SINAV PROGRAMI  ( 15.05. 2019 - 29.05.2019 )

15.05.2019

16.05.2019

17.05.2019

20.05.2019

21.05.2019

2.DERS (09:25-10:05)

 

İNGİLİZCE                 (L-10)

BİYOLOJİ               (11-AB)

S.TARİH              (11-CDEF)

KİMYA                    (12-AB)

S.COĞRAFYA      (12-CDEF)

 

 

2.DERS (09:25-10:05)

 

COĞRAFYA                 (L-9)

TARİH                       (L-10)

)

T.C.İNK.TARİHİ         (L-12)

2.DERS (09:25-10:05)

 

TÜRK DİLİ VE EDB.    (L-9)

DEM.VE  İ.HAK.          (L-10)

TARİH                        (L-11)

MATEMATİK (12-ABCEF)

SEÇ.İNGİLİZCE     (12-D)

 

2.DERS (09:25-10:05)

 

TARİH                        (L-9)

FELSEFE                   (L-10)

FİZİK                       (11-AB)

S.TÜRK D.VE EDB.(11-CEF)

SEÇ.İNGİLİZCE         (11-D)

TÜRK DİLİ VE EDB.  (L-12)

2.DERS (09:25-10:05)

 

BİYOLOJİ                   (L-9)

MATEMATİK             (L-10)

KİMYA                (11-AB)

COĞRAFYA    (11-CDEF)

S BİYOLOJİ           (12-AB)

Ç. T. VE D.TAR.      (12-CEF

 

 

22.05.2019

23.05.2019

24.05.2019

28.05.2019

29.05.2019

3.DERS (10:15-10.55)

 

MATEMATİK               (L-9)

FİZİK                          (L-10)

FELSEFE                (L-11)

İNGİLİZCE             (L-12)

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

KİMYA                        (L-9)

BİYOLOJİ                 (L-10)

FİZİK                       (12-AB)

S.TÜRK D.EDB.   (12-CDEF)

 

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

İNGİLİZCE              (L-9)

KİMYA                   (L-10)

TÜRK D. VE EDB.      (L-11)

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

SAĞLIK BİL.           (L-9)

TÜRK DİLİ VE EDB.   (L-10

İNGİLİZCE                 (L-11)

 

 

 

 

 

 

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

FİZİK                          (L-9)

COĞRAFYA               (L-10)

MATEMATİK     (11-ABCEF)

 

N0T: DİN KÜLTÜR VE AHLAK BİLGİSİ TÜM SINIFLAR 27.05.2019 TARİHİNDE (3.DERS)  MAZARET SINAVLARI 30-31MAYIS 2019 TARİHLERİ ARASINDA  YAPILACAKTIR

Nis

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 15.30 DA 9 VE 12. SINIFLARIN VELİ TOPLANTILARI YAPILACAKTIR.

26 NİSAN 2019 CUMA GÜNÜ SAAT 15.30 DA 10 VE 11. SINIFLARIN VELİ TOPLANTILARI YAPILACAKTIR.

Nis

12 mart ilçe töreni etkinlikleri

Ock

Ara

       2018-2019EĞİTİM ÖĞRETİM YILI CENGİZ TOPEL ANADOLU LİSESİ

              1.DÖNEM 2. SINAV PROGRAMI  ( 20.12.2018 - 09.01.2019 )

20.12.2018

21.12.2018

24.12.2018

25.12.2018

27.12.2018

2.DERS (09:25-10:05)

 

BİYOLOJİ                    (L-9)

TÜRK DİLİ VE EDB.   (L-10)

T.C.İNK.TARİHİ         (L-12)

 

2.DERS (09:25-10:05)

 

COĞRAFYA                (L-9)

DEM.VE İNS.HK.        (L-10)

FELSEFE                (L-11)

 

2.DERS (09:25-10:05)

 

FELSEFE                 (L-10)

FİZİK                     (11-AB)

S.TÜRK D.VE EDB.(11-CEF)

SEÇ.İNGİLİZCE      (11-D)

 

2.DERS (09:25-10:05)

 

TÜRK DİLİ VE EDB.  (L-9)

FİZİK                       (L-10)

BİYOLOJİ              (11-AB)

S.TARİH              (11-CDEF)

KİMYA                 (12-AB)

S.COĞRAFYA     (12-CDEF)

 

2.DERS (09:25-10:05)

 

TARİH                        (L-9)

MATEMATİK             (L-10)

TÜRK D. VE EDB.    (L-11)

FİZİK                      (12-AB)

Ç. T. VE D.TAR.     (12-CEF)

 

28.12.2018

03.01.2019

04.01.2019

08.01.2019

09.01.2019

3.DERS (10:15-10.55)

 

İNGİLİZCE              (L-9) TARİH                       (L-10)

KİMYA                (11-AB)

S.COĞRAFYA  (11-CDEF)

TÜRK DİLİ VE EDB.  (L-12)

3.DERS (10:15-10.55)

 

KİMYA                    (L-9)

BİYOLOJİ              (L-10)

TARİH                    (L-11)

İNGİLZCE           (L-12)

 

 

 

 

 

 

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

MATEMATİK         (L-9)

KİMYA              (L-10)

BİYOLOJİ           (12-AB)

S.TÜRK D.EDB. (12-CDEF)

 

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

SAĞLIK BİL.          (L-9)

İNGİLİZCE               (L-10)

MATEMATİK     (11-ABCEF)

 

 

 

 

 

 

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

FİZİK                         (L-9)

COĞRAFYA               (L-10)

İNGİLİZCE                (L-11)

MATEMATİK (12-ABCEF)

SEÇ.İNGİLİZCE (12-D)

 

N0T: DİN KÜLTÜR VE AHLAK BİLGİSİ TÜM SINIFLAR 26.12.2018 TARİHİNDE (3.DERS)

MAZARET SINAVLARI 10-11 OCAK 2019 TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR……..

Ekm

2018-2019EĞİTİM ÖĞRETİM YILI CENGİZ TOPEL ANADOLU LİSESİ

              1.DÖNEM 1. SINAV PROGRAMI (01.11.2018-16.11.2018)

01.11.2018

02.11.2018

05.11.2018

06.11.2018

08.11.2018

2.DERS (09:25-10:05)

 

TÜRK DİLİ VE EDB.  (L-9)

ALMANCA            (L-10)

İNGİLİZCE              (L-11)

KİMYA                  (12-AB)

S.COĞRAFYA     (12-CDEF)

 

2.DERS (09:25-10:05)

 

COĞRAFYA                 (L-9)

TÜRK DİLİ VE EDB.   (L-10)

FELSEFE                (L-11)

ALMANCA                  (L-12)

 

2.DERS (09:25-10:05)

 

BİYOLOJİ                 (L-9)

COĞRAFYA              (L-10)

DİN K.VE AH. BİL.   (L-11)

MATEMATİK (12-ABCEF)

SEÇ.İNGİLİZCE   (12-D)

 

2.DERS (09:25-10:05)

 

ALMANCA                (L-9)

FİZİK                       (L-10)

BİYOLOJİ             (11-AB)

S.TARİH              (11-CDEF)

DİN K.VE AH. BİL.   (L-12)

2.DERS (09:25-10:05)

 

TARİH                        (L-9)

MATEMATİK             (L-10)

TÜRK DİLİ VE EDB. (L-11)

FİZİK                      (12-AB)

Ç. T. VE D.TAR.     (12-CEF)

 

09.11.2018

12.11.2018

13.11.2018

15.11.2018

16.11.2018

3.DERS (10:15-10.55)

 

İNGİLİZCE              (L-9)

TARİH                       (L-10)

MATEMATİK     (11-ABCEF)

TÜRK DİLİ VE EDB.  (L-12)

3.DERS (10:15-10.55)

 

KİMYA                    (L-9)

BİYOLOJİ              (L-10)

FİZİK                     (11-AB)

S.TÜRK D.VE EDB.(11-CEF)

SEÇ.İNGİLİZCE      (11-D)

İNGİLZCE           (L-12)

 

 

 

 

 

 

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

MATEMATİK              (L-9)

KİMYA                   (L-10)

TARİH                       (L-11)

BİYOLOJİ               (12-AB)

SEÇ,T.D.EDB.     (12-CDEF)

 

6.DERS (13:10-13:50)

 

SAĞLIK BİL. (L-9)

DİN K.VE AH.BİL.    (L-10)

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

DİN K.VE AH.BİL.   (L-9)

İNGİLİZCE               (L-10)

KİMYA                (11-AB)

S.COĞRAFYA  (11-CDEF)

 

 

 

 

 

 

 

3.DERS (10:15-10.55)

 

FİZİK                      (L-9)

FELSEFE                (L-10)

ALMANCA              (L-11)

T.C.İNK.TARİHİ      (L-12)

 

Ekm

1 KASIM 2018 PERŞEMBE GÜNÜ TÜM VELİLERİMİZE SINAV ÖNCESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILACAKTIR. TÜM VELİLERİMİZİN KATILIMI BİZİ ONURLANDIRACAKTIR.

Ekm

Eyl

5 Ekim 2018 Cuma günü saat 14.00 ´da okulumuz Psikolojik Danışmanı İlknur HAZIR´ın ´´CTAL´de Sınav´´ konulu konferansına tüm 12. sınıf velilerimiz davetlidir.

Eyl

3 Ekim 2018 Çarşamba saat 14.00 da okul idaresi,rehberlik servisi ve sınıf öğretmenlerinin katıldığı. 9. sınıf velilerimize yönelik tanışma toplantısı düzenlenecektir.  Aynı Gün okulumuz Uzman Psikolojik Danışmanı Azize ÖNCEL´´Biz liseli Olduk´´ adlı sunumuyla sizlerle olacaktır.Tüm 9. sınıf velilerimiz davetlidir.

Eyl

May

Mrt